POTKÁTE NÁS NA INOEDUFESTU V PRAZE

POTKÁTE NÁS NA INOEDUFESTU V PRAZE

KDY: neděle 3. 4. od 9.00 do 15.00 hodin
KDE: na Praze 7
na ZŠ na Strossmayerově náměstí.

Výběr z programu:
9.10 Prezentace škol(ek) I
10.00 Intuitivní hry – Peter Živý
10.30 Prezentace škol(ek) II
11.00 Přednáška s debatou – Jak by měla vypadat přirozená výchova? – Hynek Jína (Sudbury), Peter Živý (Solvik), Jindřich Monček (Jedna Radost), Johanna Passerin (lesní školky), Mario Večerek (Štětininova škola)
13.00 Workshopy s Jeroenem Moesem (zpěv) / Peterem Živým (O Solviku a intuitivní pedagogice) /Hynkem Jínou(Moje stáž v Sudbury škole) / Kryštof Hajn (O úskalích a trampotách zakládání školy) / Petr Hájek (O organické architektuře a projektu školy řemesel) / Mario Večerek (Jak podpořit rodiny na domácím vzdělávání) / Olga Doležalová (Vejdou se alternativní školy do legislativního rámce? Zkušenosti z Montessori školy)
http://modernivzdelani.cz/inoedufest/

Těšíme se na vás
Příspěvek byl publikován v rubrice Aktuality a jeho autorem je admin. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.