SHÁNÍME NÁBYTEK A DALŠÍ VYBAVENÍ

Milí přátele a známí,
sháníme do ní nábytek a další vybavení do naší školy. A já bych chtěla poprosit, jestli náhodou nemáte doma (nebo vaši přátelé) zbytečné: poličky na knihy, menší stůl (cca pro 4 lidi), botník na dětské botky, hrnky, talíře nebo misky. Také bychom uvítali rostoucí židle pro děti a 2 židle pro dospělé.
Pokud vám něco z toho zabírá místo, my bychom vám od toho rádi pomohli a za odvoz nebo i odkup vás toho zbavili.
Budete-li odpovídat, rovnou můžete napsat, jakou žádáte odměnu.
Naše škola je nezisková, proto bychom uvítali převážně věci za odvoz.
Předem moc děkuji všem, kteří tímto přispějí k posledním přípravám na zahájení prvního ročníku školy, která se chopila úkolu vytvořit příjemné a přirozené prostředí pro rozvíjení toho krásného v našich dětech.

Za Komunitní školu Roztoky z.ú. Antonie Nowaková, antonie.nowakova@centrum.cz

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené a jeho autorem je admin. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.